خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گرد و خاک دایی در تمرین دیروز پرسپولیس

اطلاعیه سایت

7492210797

گرد و خاک دایی در تمرین دیروز پرسپولیس

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس

گرد و خاک دایی در تمرین دیروز پرسپولیس

در تمرین دیروز پرسپولیس ، دایی حسابی از خجالت بازیکنان درآمد و پچ پچ های بعدی بازیکنان نشان می دهد هرکس که مخاطب حرفهای سرمربی بوده متوجه کنایه های دایی به خودش شده است.

خیلی ها انگار نمی دانند کجا دارند بازی می کنند.یک سال آمده اند اینجا حالا باید در ویلاهای لواسون دنبالشان باشم.

تمرین دیروز پرسپولیس

خبرگزاری پارس فوتبال- علی دایی دیروز دو نوبت تمرین برای بازیکنانش در نظر گرفته بود.صبح کار با وزنه بود که شهریار اغلب وقت تمرین را در حال گفتگوی سرپایی با افشین پیروانی گذراند و عصر اما داستان متفاوتی داشت.سرمربی پرسپولیس که در نشست های خبری قبلی خود از زندگی غیر حرفه ای برخی بازیکنانش انتقاد کرده بود ، این بار شفاف تر به بازیکنانش کد داد تا متوجه شوند آنها را زیر نظر دارد.

او گفت: خیلی ها انگار نمی دانند کجا دارند بازی می کنند.یک سال آمده اند اینجا حالا باید در ویلاهای لواسون دنبالشان باشم. سرشون از تو گوشی و واتساپ و وایبر بیرون نمیاد. استراحت ندارند. آقا را تا دیر وقت در باغ های کردان می بینند. همسایه ها از فلان بازیکن ما به پلیس شمالغرب تهران شکایت می کنند. اینها چه معنایی می دهد؟!تمرین شنبه ریکاوری بوده، یکشنبه هم استراحت داده ایم آقا بعد از روز بازهم حال تمرین ندارد. چرا اینقدر برخی ها بی ظرفیت هستند؟ همین کارها را می کنید که سقف آمال و آرزوهایتان شده بازی در لیگ برتر خودمان.

دایی حسابی از خجالت بازیکنان درآمد و پچ پچ های بعدی بازیکنان نشان می دهد هرکس که مخاطب حرفهای سرمربی بوده متوجه کنایه های دایی به خودش شده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز