خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اخبار داغ » تجاوز و فیلمبرداری به زن جوان در مقابل چشمان شوهرش + عکس

اطلاعیه سایت

7492210797

تجاوز و فیلمبرداری به زن جوان در مقابل چشمان شوهرش + عکس

تجاوز و فیلم برداری به زن جوان در مقابل چشمان شوهرش ، تجاوز به دختر ، تجاوز به زن ، عکس تجاوز به زن جلوی شوهرش ، تجاوز جنسی ، تجاوز به زنان ایرانی ،

تجاوز و فیلمبرداری به زن جوان در مقابل چشمان شوهرش

به گزارش محبوب ترین : هق هق گریه های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی که قربانی چند انسان نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می داد .

سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند.

به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد .

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

● شروع یک ماجرای تلخ

تجاوز و سکس زوری به زن جوان و فیلم برداری از آن

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

مطالبی که پیشنهاد می شود مطالعه کنید :

همبستر شدن دختر دانش آموز با ۱۸۰۰ مرد

زنده به گور کردن زن خیانتکار توسط شوهرش

رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله با دو مرد مسن !!

زندانی شدن خبرنگار معروف به جرم تجاوز جنسی

تجاوز جنسی به ۸ دختر

 

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۱۵ نظر ثبت شده است.

 1. چرا این افغانیها رو نمی فرستند به کشور خودشون ؟ هر روز از افغانیها خبر از جرم و تجاوز و قتل و …. اون هم توی کشور خودمون .

 2. سلام ضمن تائید حرفها سیما خانم / در هیج جائی از د نیا این مقدار آزادی به خارجی ها نمی دهند در عین حال که همیشه موظف هستند کارت شناسائی معتبر مسئولین امنیتی را بمهراه داشه باشند / بطور دقیق بر عملکرد آنان نظارت دارند ؟ اما متاسفانه در ایران اسلامی ما (ضمن احترام به این قوم و…) کمترین نظارت در مورد آنان وجود دارد بطوریکه حتی ادارات دولتی نیز آنان را بکار می گیرند …!!!؟؟؟ هر از چند گاه وزارت کشور اطلاعیه ای صادر میکند مبنی بر باز گشت آنان به کشورشان !!! همچنین کنترل ودستگیری افغانی های فاقد مجوز لازم !!!؟؟؟ اما عملا” کار جدی در این باره صورت نمیگیرد و برخی از آنان با گستاخی تمام در کلیه شهر های این جولان میدند و مرتکب خلافهای بزرگ و کوچک مشوند !!! لذا از مسئولین امر تقاضا داریم در اسرع وقت یکبار برای همیشه برای حل این امر مهم فکر اساسی بنمایند تا انشاالله امنیت روانی جامعه افزایش یابد و سایر ارازل و اوباش داخلی نیز متوجه بشوند که دولت در تامین امنیت جدی است و دست از هنجار شکنی ها بردارند…با تشکر

 3. کاملا با اقا علی موافقم

 4. باعلی موافقم ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰درصد

 5. اقای علی شما که میگید هیچ کجای دنیا انقدر ازادی به خارجی ها نمیدن..میشه بفرمایید افاغنه در ایران از چه ازادی های بهره می برند..؟تو اونجای که من اطلاع دارم اونا حتی بدون برگه ای اجازه ی خروج تا مشهد هم نمی تونند برن..همه جای دنیا خوب و بد داره..پس خواهشا همه رو با یه دید نبینید…

 6. پس کی پستچی بازی (darksiders 1) رو میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (افغانیه)

 7. افغان ها در ایران ریشه دوانیده اند

 8. آغایوووووووووون!!!!!!!!!
  خانووووووووووما!!!!!!!!!!
  شما فک میکنید اگه مسئولا بخوان در این مورد حساسیت بخرج بدن نمیتونن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
  اگ نتونن ک خیلی…..اند!!!!!!ولی میتونن و نمیکنن.
  میدونی چرا؟!چون جوونای ما اهل کار نیستن.
  اره.افغانیا تو کشورمون لنگر انداختن!!چون کاری ک بسپاری بهشون مثه !!اسب!! انجام میدن!!!!!
  دوستان،کشورمون داره نابود میشه…
  تو هر حرفه وشغلی که هستید،اگ یوخورده احساس مسئولیت و وجدان(وژدان راحت تره)کاری داشته باشید بخدا دیگه جایی برا این ….های افغان نیس.
  همین

 9. ما امروز اگر شاهد این مسائل هستیم مشکل از خودمان است کجاست این حرف که گفته شد( دست در دست هم دهیم تا میهن خویش کنیم آباد) امروزه دیگرکسى به این حرف توجه نمیکند پس مشکل از خودمان است (به امید روز های خوب)

 10. بایدمکانیزم کنترؤل ؤزیرنذرگرفتن ؤتنبیهات افزایش یابد ؤکارراهابایدافغانی هایی که به صؤرت قانؤنی ؤاردایران شده اندداده شؤدؤراه های ؤغیرقانؤنی بسته شؤدکنسؤلگری ایران درافغانستان دادن گذرنامه ان هم به صؤرت اینکه صلاح دیداین است که باتحقیق انجام گیرد مثل کشؤرهای دیگه ؤدستگاه های امنیتی بایددست قاچاقچی هارؤازایران ازقاچاق ادم تا مؤادؤباعملیات تؤخاک همان کشؤرانجام دهند بلاییکه سرتررؤریستامیارن ؤفی من الله تؤفیق

 11. به خدا گرفتلر شدیم از دست افغانی ها ایرانی ها را هیج جا را نمیدن بعد ایران شده پرورش گاه اتباع خارجی

 12. برای خدمت افتخاری اعلام آمادگی می کنم در اطلآعات نیروی پلیس یا هر ارگان ایرانی که این گونه اخبار را ازبین ببرم.

 13. واقعا متاسفم که یه افغانی میادو اینجوری هرکاری تو مملکت مون میخواد میکنه بعد ازشون همایت هم میشه
  آخه چرا مسعولینمون اینقدر بی تفاوت هستن
  چرا برخورد جدی نمیشه
  چرااا آخه
  ما جنگیدیم شهید دادیم که اینجوری تجاوز نشه به ناموس و وطنمون
  اگه میخواست اینجوری باشه و همه بی تفاوت ازش بگذرن چرا پس اینهمه جوان هامون زیر توپ و تانک جون دادن
  همه بی تفاوت هستن یا مهدی خودت بیا و درست کن همه چیو

 14. سلام آیا میدونستید که تو ایران از ۳۱ استان اتباع خارجی(افغان)تقریبن توی ۲۸ استان ممنوع الورود هستن چه اقامت و چه تحصیل و حتی چه تردد
  تازه اگه بخوان تا همین مشهد برن باید نامه بگیرن و کارت اقامتشونو گرو بزارن راستی مگه فقط افغانیا ادمای بد دارن مگه ایرانیا فرشتن،هر قومی بلاخره شیشه خورده داره ولی آدمای خوبیم داره ،میدونید چقد از شهدای جنگ ایران وعراق افغانیا بودن وگمنام هستن میگن خرمشهرو خدا آزاد کرد یعنی نیروهای افغانی که هیچ اسمو نشانی از اونا نیست ،میدونستید با این کارت های اقامت یه افغانی نمیتونه یه دستمال کاغذی به اسم خودش بزنه چه برسه به ماشین و گواهینامه و خونه ،میدونید برای یه دانشگاه رفتن چه دردسرایی باید بکشن باید برن افغانستان پاسپورت بگیرن ویه ترم دانشگاه رو باید دنبال کاراشون باشن آیا میدونستید هر چیزی که برای ایرانیا دولتیه ی برای افغانیا آزاده یعنی فک کن برای مدرسه ی دولتی هم باید پول پرداخت کنن پس زود قضاوت نکنید اینا فقط بعضی از اون مشکلات بود

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز